Hledá se Dory ONLINE!!!

14.04.2016 17:34
Film byl spuštěn celkem 884x
Hledá se Nemo se konečně dočkal pokračování. Jak je to s filmem tentokrát? Hlavní postavou je teď modrá rybka Dory, která si nic nepamatuje. Jejímy slovy trpí výpadky paměti. To je nám vcelku známá věc, ale jak to s dalším příběhem souvisí? Malá DORY se z ničehonic rozvzpomene, že musí mít nějakou rodinu. Jako mohla zapomenout na svoji rodinu?! Dokonce měla určitě i spoustu přátel, kteří ji jistě postrádají. Dory se tedy vydá hledat své kořeny stůj co stůj. Tady nám začíná celé její dobrodružství, které snad skončí tím nejlepším možným způsobem. Je to ale skutečně tak? To se dozvíte ve filmu Hledá se Dory, který si tu můžete spustit ONLINE. 
 
  • 1.9 GB | 21:02 | 1920x1080
  • Hledá se Dory 2016 Disney Pixar studio   

 STÁHNOUT  ulož.to          STÁHNOUT   DATOID.cz

Co se autorských práv týká, souobor není uložen ani nebude na těhto stránkách. Případné porušení autorského práva k obsahu hlašte prosím provozovateli služby webnode, pro jejich blokování. Soubor je hostován na úložišti, jehož poskytovatelem je ULOž.to a nebo DATOID.cz
 
 
Prosím nekopírujte tyto texty. Umístěním na své stránky se dočkáte jen penalizací od vyhledávačů a jejich zneviditelnění. Při tvorbě webů buďte v tomto co nejvíce obezřetní.